Skip
Albert logoAlbert logo

Welcome!

My profile
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
Pro zákazníkyMožnosti placení nákupů

Možnosti placení nákupů

Seznamte se s některými z nabízených možností, abyste je mohli pohodlně využívat i ve své prodejně,  a to třeba i v kombinaci s bezkontaktními terminály, které jsou dnes už v každém Albertu naprostou samozřejmostí.

MOŽNOSTI PLATEB na prodejnách

 • Hotovost – svůj nákup můžete zaplatit v hotovosti, a to nejen v českých korunách. Všechny prodejny Albert jsou rovněž připraveny přijmout i eura. Aktuální výši kurzu najdete u pokladen. Naše pokladny přijímají pouze eurobankovky do nominální hodnoty 100 € v hodnotě nepřesahující dvojnásobek ceny nákupu. Zpět vracíme české koruny.
   
 • Bezhotovostně  i bezkontaktně – přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro a JCB. Zaplatit můžete i svým mobilním zařízením pomocí platebních služeb jako Google GPay nebo Apple Pay (závisí na podpoře Vaší banky a Vašeho zařízení).
   
 • Stravenky – přijímáme stravenky společností Pluxee (Gastro Pass), Edenred (Ticket Restaurant) a Up Česká republika (Chéque Déjeuner stravenky). Maximální počet stravenek při jednom placení je 5 ks a s omezením pouze na nákup potravin (tedy ne alkohol a cigarety).  Vracíme do 10 Kč na nákup.  Stravenky přijímáme na všech našich prodejnách.
 • Elektronické stravenky / stravenkové karty – přijímáme stravenkové karty společností – Up Česká republika (Estravenka karta), Edenred (Ticket Restaurant Card), Pluxee (Gastro Pass Card – tato karta může být součástí multiproduktové karty Multi Pass Card), Benefit Plus (Benefit plus card) a Benefity (Naše stravenka) s omezením pouze na nákup potravin (tedy ne alkohol a cigarety). Elektronické stravenky přijímáme na všech našich prodejnách.
   
 • Dárkové poukázky – v Albertu akceptujeme dárkové šeky od společností Edenred (Edenred Compliment), Pluxee (Dárek) a Up Česká republika (Cadhoc). Pro příjem dárkových poukázek neexistuje žádný limit, na pokladně přijmeme libovolný počet kusů. Na dárkové poukázky nevracíme hotovost. U Ticket Compliment přijímáme i speciální edici od Plzeňského Prazdroje, kde je přímo na poukázce vyjmenován sortiment, na který může být poukázka uplatněna. Dárkové poukázky přijímáme na všech našich prodejnách.
   
 • Sociální poukázky – v Albertu akceptujeme sociální poukázky od společností Edenred (Edenred Servis), Pluxee (Asistence Pass) a Up Česká republika (Šek servis). Pro příjem sociálních poukázek neexistuje žádný limit, na pokladně přijmeme libovolný počet kusů s omezením na nákup potravin, drogerie, školních potřeb/papírnictví a základního textilu (tedy ne alkohol a cigarety). Na sociální poukázky vracíme do 10 Kč na nákup. Sociální poukázky přijímáme na všech našich prodejnách.
   
 • Dárková karta Albert – Svůj nákup můžete zaplatit dárkovou kartou Albert. Dárkovou kartu Albert koupíte na kterékoliv prodejně Albert.

 

MOŽNOSTI PLATEB Albert Online

Platit můžete bezpečně a jednoduše přímo v aplikaci nebo na webu. Pro dokončení objednávky je zapotřebí, abyste zaplatili platební kartou, kterou podporujeme (Visa, Mastercard - Více se dočtete v Podmínkách), nebo pomocí služby Apple Pay či Google Pay. Z bezpečnostních důvodů není možné platit kurýrům při doručení. V současné době také není možné platit bankovním převodem ani stravenkami.

 

CASHBACK

Držitelé platebních karet, u kterých je podporována služba CashBack, si mohou při placení nákupu přímo u pokladny vybrat hotovost až do výše 3.000,- Kč. Spolu s nákupem tak v Albertu vyřídíte i výběr peněz a nemusíte k tomu hledat bankomat. Informace o vybrané částce bude uvedena na účtence a její výše se započítává do denního limitu pro výběr hotovosti. CashBack je možné uplatnit při nákupu v jakékoliv hodnotě.

V současné době je služba cashback z naší strany zdarma.