Skip
Albert logoAlbert logo

Welcome!

My profile
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
Naše značkyNature's PromiseNature's Promise myslí na Vaše miminka i na přírodu
batole v plence sedící na zemi na polštáři

NATURE’S PROMISE MYSLÍ NA VAŠE MIMINKA I NA PŘÍRODU

Každá maminka chce pro své miminko to nejlepší, a proto značka Nature’s Promise myslí nejen na zdravé stravování a pohodlí vašich dětí, ale také na přírodu a její trvalou udržitelnost. V řadě Nature’s Promise Bio Baby můžete najít příkrmy pro děti od nejmenšího věku. Ty vynikají svým složením z pečlivě vybraných surovin z ekologického zemědělství a nenajdete v nich žádné přidané soli, konzervanty, dochucovadla nebo barviva. Díky tomu si u maminek značka vybudovala důvěru. Aktuální novinkou jsou ekologické plenky Nature’s Promise, které vašemu miminku dopřejí maximální pohodlí ve dne i v noci. Najdete je exkluzivně v prodejnách Albert.

Šetrné nejen k pokožce miminka, ale i k přírodě

Udržitelnost a odpovědný přístup k životnímu prostředí je pro značku Nature’s Promise dlouhodobě důležité téma a příslib, protože na budoucnosti našich dětí a životního prostředí záleží.

Plenky Nature’s Promise Eco jsou prvními produkty, které v řadě Eco můžete koupit. Vynikají svou skvělou funkčností a jsou šetrné nejen k pokožce miminka, ale i k přírodě. To potvrzují i certifikace Eco Label a I’m green. Plenky jsou vyrobeny z ekologicky udržitelných materiálů na rostlinné bázi, k jejichž produkci byla použita cukrová třtina. Díky přírodním materiálům jsou plenky bezpečné a hypoalergenní, jsou dermatologicky testované a nenajdete v nich žádné parfémy, chlór ani latex.

Speciální technologie Flash Dry zrychluje vsáknutí tekutiny do jádra plenky a zajišťuje její perfektní savost. Absorpční jádro pak udržuje zadeček miminka v suchu až 12 hodin. Zároveň jsou plenky měkoučké a pohodlné pro nošení.

Naše plenky splňují parametry pro ekologické výrobky a zároveň neztrácí na hravém designu. Veselé ilustrace stromů, rostlin a zvířátek, které odkazují na pozitivní vztah značky k přírodě a čistotě, budou bavit i dospělé. Potisk je samozřejmě provedený bezpečným, certifikovaným inkoustem.

Plenky Nature’s Promise Eco jsou tedy ideální volbou pro všechny maminky, které nechtějí používat ty látkové, ale myslí na přírodu a preferují ekologičtější alternativu jednorázových plen.