×

Pro správnou funkčnost těchto stránek používáme soubory cookies (více zde). Kliknutím na tlačítko “Souhlasím” souhlasíte s jejich užitím (více zde).   SOUHLASÍM


Zpět na dětskou knihovničku
Co můžeš vyhrát?
1. Opravdové vydání svojí básničky v knížce, kterou sestavíme z vítězných básní
2. Dvě krásné dětské knížky z nakladatelství Albatros dle svého výběru

Karel IV. Pán světa

Hodina dějepisu jinak? No jasně! Komix o životě legendárního krále Karla IV. je konečně tady. Mrkni na to, jak se stal králem, o kterém se mluví do dneška.

Dějepis v souvislostech

Dějiny, jak vás je ve škole neučí! Kniha plná zajímavých historických faktů pro všechny, kterým je dějepis blízký – nebo si přejí, aby jim byl blíž.

Nejlepší bloger na světě

Charlieho cesta za titulem nejlepšího blogera světa fakt není jednoduchá. Pomůže mu série nečekaných záhadných událostí?

Můj (nový) vlastní deník malého poseroutky

Jak napsat svůj deník? To vám teď poradí sám malý poseroutka Greg. Zaznamenejte si věci, které se vám staly, a napište vlastní příběh svého života.

Justýnka a asistenční jednorožec

V knize plné krásných ilustrací se Justýnka dozví, že má zvláštní nemoc – akutní nedostatek fantazie. Doktor jí tedy předepsal šest dní s asistenčním jednorožcem Hubertem. Vyléčí ji?

Alenčina dobrodružství v kraji divů a za zrcadlem

Všemi milovaná klasika plná nesmyslů. Prožijte se zvědavou Alenkou kouzelné dobrodružství, kde se může stát úplně všechno. 

Případy pro Detektivní kancelář
č. 2 – Operace Bouřkový mrak

Severská detektivka propletená záhadami pro všechny budoucí Sherlocky Holmese. Odhalíte spolu s hrdiny původ tajemných krádeží?

Atlas světa pro děti

Každý dobrodruh potřebuje atlas! Kniha pro všechny malé cestovatele, kteří se chtějí dozvědět spoustu zajímavostí o naší planetě.