Značky kvality zastupují panáčci v čele s Klasáčkem a představují vám dvě a dvě hlavní výhry – elektrokola AUTHOR napořád a vozy ŠKODA KAMIQ na rok. Po celou dobu trvání soutěže pak na vás čeká také dalších více než 50 tisíc cen!

Chcete se zúčastnit? V prodejnách Albert nakupujte potraviny označené známými symboly Klasa, Česká cechovní norma, Regionální potravina, Český výrobek – garantováno PK, Bio, evropské značení nebo Česká potravina. Klasáček a jeho kamarádi vám ukazují, že v atraktivní soutěžní hře jde znovu o vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich nalepování do herních karet.

Herní karty si snadno stáhnete na webu akademiekvality.cz a vytisknete. Na stejném místě pak najdete nejen aktuality a úplná pravidla soutěže, ale také spoustu zajímavých a potřebných informací o důležitosti kvality potravin, o všech uvedených značkách kvality a o parametrech, na které byste při nákupu měli zaměřit pozornost.

Více informací o soutěži zjistíte také v reklamních materiálech přímo v našich prodejnách a na sociálních sítích. Celou kampaň STŘÍHEJTE KOLEM DOKOLA uvidíte také na televizních obrazovkách a uslyšíte v rozhlase. Možná to slyšíte pořád a stále kolem dokola, ale v naší soutěži vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého!