• Vánoční stromky budou u obchodů Albert k dostání až do Štědrého dne
  6.12.2016 – Zákazníci budou moci i v letošním roce zakoupit všechny druhy i velikosti vánočních stromků a další doplňkový sortiment přímo u vybraných prodejen Albert po celé republice. Stánky českých dodavatelů budou otevřeny až do 24. prosince. Ceny stromků zůstávají na stejné úrovni jako loni.
 • Společné vyjádření zástupců OSPO a společnosti Ahold po setkání s premiérem Bohuslavem Sobotkou
  2.12.2016 – Zástupci Odborového svazu pracovníků obchodu a obchodního řetězce Albert dnes společně jednali s premiérem Bohuslavem Sobotkou o stavu sociálního dialogu. Setkání se uskutečnilo v prostorách Kramářovy vily. Obě strany se s osobní podporou pana premiéra domluvily na oživení procesu kolektivního vyjednávání s cílem dosáhnout pozitivní dohody ve prospěch zaměstnanců.
 • Delikatesy jsou stále oblíbenějším vánočním dárkem. Češi za ně utratí nejčastěji do 1000 korun
  1.12.2016 – Podle aktuálního průzkumu obchodního řetězce Albert roste popularita takzvaných jedlých dárků. Nejrůznější pochutiny letos plánuje dát pod stromeček více než polovina Čechů. Nejčastěji jde o slané delikatesy, kávu, čaj a také alkohol. Trend potvrzují prodejní data obchodníků i názor psychologa.
 • Studenti Vysoké školy ekonomické již podruhé získávali zkušenosti na centrále společnosti Ahold
  30.11.2016 – Albert se stal partnerem vedlejší specializace na Vysoké škole ekonomické v Praze. Manažeři centrály společnosti představili studentům fungování maloobchodního řetězce a ukázali profesní prostředí a atmosféru. Cílem spolupráce je přiblížit vysokoškolákům společnost Ahold, která obchodní řetězec Albert provozuje, jako atraktivního zaměstnavatele pro start a rozvoj kariéry.
 • Vánoční otevírací doba v obchodech Albert
  29.11.2016 – Obchody Albert zůstanou na základě nové legislativy uzavřené během obou vánočních svátků. Na Štědrý den budou moci zákazníci nakoupit pouze v dopoledních hodinách, během Silvestra pak do 19 hodin.
 • Ahold představil plán na navýšení mezd na provozních pozicích v obchodech a vyzval odbory k návratu k jednání
  25.11.2016 – V uplynulých dnech se do popředí veřejného zájmu dostalo kolektivní jednání společnosti Ahold s odborovými organizacemi nad novou kolektivní smlouvou. Společnost dnes komunikovala písemnou formou zástupcům odborových organizací i zaměstnancům plán na navýšení mezd na provozních pozicích pro nadcházející dva roky a zároveň poslala odborovým organizacím další pozvánku na setkání.
 • Adventní Obchůdky s Albertem aktivně podporují děti z dětských domovů
  22.11.2016 – Projekt Nadačního fondu Albert má za cíl připravit děti ze sociálně znevýhodněného prostředí na vstup do reálného života a představit jim základy podnikání. V průběhu adventu budou v téměř 70 obchodech Albert prodávat vlastnoručně vyrobené vánoční dárky a dekorace. Obchůdky s Albertem proběhnou ve všech krajích a zapojí se do nich 66 dětských domovů a neziskových organizací. Zákazníci tak mají možnost podpořit dobrou věc a zároveň si domů odnést krásné dárky pro své nejbližší.
 • Reakce na setkání odborového svazu OSPO s premiérem Bohuslavem Sobotkou
  22.11.2016 – V nedávné době zahájila společnost Ahold ČR kolektivní vyjednávání s odborovými organizacemi v rámci pravidelného sociálního dialogu. V minulosti se nám vždy úspěšně podařilo uzavřít kolektivní vyjednávání a také v letošním roce jsme připraveni pokračovat v jednání. Na samém začátku vyjednávání nicméně Odborový svaz OSPO eskaloval situaci po mediální i politické stránce za použití veřejné interpretace nesprávných a zavádějících údajů.