• Ahold podporuje vzdělání budoucích manažerů v oblasti prodeje a obchodu
  26.5.2016 – Albert se stal partnerem vedlejší specializace na Vysoké škole ekonomické v Praze. Lidé z centrály společnosti představili studentům fungování maloobchodního řetězce a ukázali profesní prostředí a atmosféru. Cílem spolupráce je přiblížit vysokoškolákům Ahold jako atraktivního zaměstnavatele pro start a rozvoj kariéry.
 • Ahold Czech Republic se uchází o Evropskou cenu kvality
  26.5.2016 – Společnost Ahold Czech Republic se jako první tuzemská firma hlásí do prestižní soutěže o Evropskou cenu kvality - EFQM Excellence Award, kterou udílí Evropská nadace pro management kvality (EFQM). Ahold získal v minulosti třikrát Národní cenu kvality ČR a nyní se tak uchází o nejvyšší stupeň.
 • Bertíci se vrací do obchodů Albert
  12.5.2016 – Úspěšný charitativní program na podporu vzdělávání a rozvoje dětí ze sociálně ohroženého prostředí se vrací do hypermarketů Albert. Nadační fond Albert právě vyhlašuje novou výzvu pro příjem grantových žádostí v programu „Bertík pomáhá“. Na podzim zákazníci rozhodnou oblíbeným hlasováním prostřednictvím žetonků - Bertíků - o úspěšných projektech z jejich okolí, které si celkově rozdělí téměř čtyři miliony korun.
 • Grilovací sezóně dál vládnou burgery
  5.5.2016 – Grilování patří mezi nejoblíbenější aktivity českých domácností, většina z nich si prostě slunné měsíce bez voňavého grilovaného masa nedokáže představit. Není divu, grilování je v jarních a letních měsících tou nejlepší úpravou, jakou můžete masu či zelenině dopřát. V obchodním řetězci Albert mohou zákazníci vybírat z široké škály kvalitních surovin, které jsou pro grilovací sezónu jako dělané.
 • Finančníci z Aholdu si vyměnili zkušenosti s O2
  4.5.2016 – Zákulisí O2 Areny v Praze se nedávno stalo dějištěm prvního setkání talentů finančních oddělení společností Ahold a O2. Zástupci obchodního řetězce a poskytovatele informačních a telekomunikačních služeb společně mluvili o zkušenostech se zajímavými projekty, které nedávno realizovali. Cílem setkání byl rozvoj talentů z oddělení financí obou společností.
 • Ahold hledá talentované studenty do programu Summer Internship
  3.5.2016 – Společnost Ahold do svého týmu přivítá během tří letních měsíců nové posily z řad vysokoškoláků. V rámci programu Summer Internship se budou studenti podílet na konkrétních projektech z oblasti marketingu, nákupu, IT, financí nebo nových médií přímo na pražské centrále. Zájemci se mohou hlásit právě nyní.
 • Zrekonstruovaný Supermarket Albert v Praze Fišerce nabídne nový nákupní zážitek
  25.4.2016 – Od středy 27. dubna bude supermarket v Praze Fišerce vítat své zákazníky ve zcela novém prostředí. Obchod prošel komplexní přestavbou, díky které je nakupování s přehledným uspořádáním sortimentu mnohem pohodlnější.
 • Obchody Albert nabídnou oblečení značky Cherokee
  21.4.2016 – Dětský, dámský i pánský sortiment módní značky Cherokee bude dostupný od letošního podzimu ve více než 80 hypermarketech Albert.