• První supermarket SPAR se proměnil v Albert
  1.9.2014 – Již ve středu 3. září bude otevřena prodejna v Praze Jahodnici v nové podobě. V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert prošla především velkou vizuální proměnou. Na prodejně se změnilo rozložení prostoru prodejny a složení sortimentu tak, aby bylo z obou značek zachováno to nejlepší. Zákazníci se mohou těšit na pohodlný nákup za výhodné ceny, produkty od regionálních dodavatelů, širokou nabídku čerstvého zboží a řadu výrobků vlastních značek. V den otevření jsou pro ně také připraveny speciální akce a ochutnávky.
 • Albert certifikován podle normy ISO 22000
  27.8.2014 – Obchodní řetězec Albert získal certifikaci ISO 22000 pro logistiku a distribuci, která komplexním způsobem řeší požadavky na zajištění bezpečnosti potravin v každém článku potravinového řetězce. Certifikát pokrývá činnost jak distribučních center v Klecanech a Olomouci, tak v centrále společnosti v Praze v Nových Butovicích.
 • Zrekonstruovaný supermarket Albert Praha Taškent opět otevřen
  26.8.2014 – Supermarket Albert v ulici Plukovníka Mráze v Praze 10 - Hostivaři bude od středy 27. srpna opět otevřen. V uplynulých dnech na prodejně probíhala rozsáhlá rekonstrukce, díky které se zákazníci mohou těšit na přehlednější uspořádání sortimentu a větší pohodlí při nakupování. Supermarket se představí v nové moderní podobě a nabídne čerstvé produkty, rozšířený sortiment lahůdek i nepotravinového zboží a řadu produktů od regionálních dodavatelů. V den otevření čekají na zákazníky speciální akce a ochutnávky produktů vlastní značky Albert Quality a BASIC.
 • Šmoulové jsou zpátky v Albertu v ještě lepší formě než kdy dříve. Nyní také v prodejnách SPAR a INTERSPAR
  18.8.2014 – Šmoulové se vrací zpátky plní síly a energie, aby malým školákům zpříjemnili přípravy na začátek nového roku. Děti si užijí spoustu zábavy při sbírání šmoulích postaviček a hraní her a zároveň se dozvědí, jak má vypadat správná zdravá svačinka. Šmoulové totiž přináší řadu tipů na jednoduché a chutné recepty. Od středy 20. srpna se s nimi budou setkávat zákazníci supermarketů a hypermarketů Albert, od 27. srpna také zákazníci v prodejnách SPAR a INTERSPAR. Kampaň poběží až do 7. října 2014.
 • Hypermarket Albert v Ústí nad Labem v novém
  18.8.2014 – Již ve středu 20. srpna přivítá své zákazníky nově zrekonstruovaný hypermarket Albert v Ústí nad Labem. Ti se mohou těšit na rozšířený sortiment čerstvých potravin, lahůdek a nepotravinového zboží. Lákavá bude také nabídka produktů od místních dodavatelů a široký výběr školních pomůcek za zvýhodněné ceny. V den slavnostního otevření je pro zákazníky připraven zajímavý program a ochutnávky produktů vlastních značek Albert Quality, BASIC a Řeznický pult. Remodelace prodejny, jejíž koncept byl navržen s maximálním ohledem na životní prostředí, navíc přispívá k většímu pohodlí při nákupu. S rekonstrukcí prodejny byla provedena také modernizace parkoviště.
 • Albert ušetřil téměř 22 GWh elektrické energie, což je přibližně roční produkce elektřiny vodní elektrárny Vranov
  13.8.2014 – Obchodní řetězec Albert zveřejnil zprávu o úsporách elektrické energie za poslední tři roky. Zároveň s touto zprávou představil své plány pro větší a efektivnější úsporu energie ve všech svých prodejnách. Z výsledků zprávy vyplývá, že obchodní řetězec Albert ušetřil za poslední tři roky téměř 22 GWh elektrické energie, což přibližně odpovídá roční produkci elektřiny ve vodní elektrárně Vranov.
 • Supermarket Albert ve Vondrákově ulici v Brně se představí v novém kabátě
  12.8.2014 – Supermarket Albert ve Vondrákově ulici v Brně se již ve středu 13. srpna 2014 představí ve zcela novém kabátě. V uplynulých dnech zde proběhla rozsáhlá rekonstrukce, díky které se teď zákazníci mohou těšit na větší pohodlí při nakupování. Prodejna se představí v moderní podobě a svým zákazníkům nabídne čerstvé produkty, rozšířený sortiment lahůdek i nepotravinové zboží. V den otevření čekají na zákazníky speciální akce a ochutnávky produktů vlastních značek Albert Quality a BASIC.