• Do Národní potravinové sbírky se i letos zapojí 25 prodejen Albert
  20.11.2014 – „Do Národní potravinové sbírky se v sobotu 22. listopadu zapojí 25 našich prodejen po celé České republice. Akce je dobrou příležitostí, jak pomoci těm, kteří žijí v nouzi,“ uvádí Judita Urbánková, ředitelka PR a komunikace obchodního řetězce Albert. „S Českou konfederací potravinových bank úspěšně spolupracujeme již více než dva roky. Za tu dobu jsme dokázali pomoci více než deseti tisícům lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. Jen v letošním roce se nám podařilo dodat potraviny v hodnotě statisíců korun. Těší nás také, že se letos do projektu zapojili aktivně i naši zaměstnanci, kteří budou přímo na prodejnách pomáhat s organizací sběru potravin jako dobrovolníci,“ dodává Judita Urbánková.
 • Albert představuje novou vlastní značku uzenin včetně bezlepkových
  20.11.2014 – Zákazníci stále častěji vyhledávají kvalitní uzeniny za přijatelnou cenu. Výhodný poměr ceny a kvality přináší i nová kategorie uzenin vlastní značky s názvem „Albert“. Ta má nahradit doposud prodávanou řadu výrobků Albert Quality. Zákazníci mohou pod touto značkou zakoupit produkty od renomovaných a tradičních českých výrobců uzenin.
 • Albert podporuje kampaň Ministerstva zemědělství „České Vánoce“
  19.11.2014 – Obchodní řetězec Albert dlouhodobě podporuje prodej regionálních potravin, a proto také s Ministerstvem zemědělství spolupracuje na informační kampani s názvem „České Vánoce“. V rámci kampaně se spotřebitelé mohou až do 4. ledna následujícího roku zapojit do soutěže o 50 tisíc různých cen tím, že budou sbírat loga českých zemědělců a potravinářů. Albert kampaň podpoří nejen přímo ve svých prodejnách, ale i prostřednictvím on-line komunikace.
 • Již ve středu 19. listopadu se představí nová prodejna Albert v pražské ulici Rilská
  13.11.2014 – Nová prodejna přivítá své zákazníky již ve středu 19. listopadu a nabídne jim široký sortiment čerstvých potravin a zboží od lokálních dodavatelů. Celý koncept supermarketu je navržen s maximálním ohledem na úsporu energie a ochranu životního prostředí. S otevřením prodejny budou spojeny také zajímavé akce a ochutnávky produktů vlastních značek.
 • Hospodářské výsledky za 3. čtvrtletí roku 2014
  13.11.2014 – Zaandam, Nizozemí – Společnost Ahold dnes zveřejnila své finanční výsledky za třetí čtvrtletí roku 2014.
 • Jarmarky s Albertem jsou opět tady! Startují již 22. listopadu ve Vsetíně a Prostějově
  12.11.2014 – I v letošním roce pokračuje úspěšný projekt Jarmarky s Albertem, jenž vznikl ve spolupráci Nadačního fondu Albert a neziskové organizace Spolu dětem. Jeho posláním je představit dětem a mladým lidem z dětských domovů základy podnikání. Právě díky tomuto projektu mají děti možnost získat zábavnou formou dovednosti ze světa obchodu, které poté mohou využít v samostatném životě. Zároveň se mohou setkat s odborníky, kteří jim rádi předají své profesní zkušenosti.
 • Užijte si pohádkové Vánoce s Albertem a Disney příběhy
  3.11.2014 – Vánoční čas se rychle blíží a k němu neodmyslitelně patří také pohádky. Již od středy, 5. listopadu, zákazníci mohou zákazníci prodejen Albert a INTERSPAR zažívat pohádkovou atmosféru, kterou pomohou vytvořit i oblíbené animované postavičky a jejich příběhy. Albert totiž přichází ve spolupráci se společností Disney s novou sběratelskou kampaní. Zákazníci za nasbírané body získají až osm DVD ze Zlaté edice Disney.
 • Supermarket Albert v Litomyšli po rekonstrukci znovu přivítá své zákazníky
  3.11.2014 – Již ve středu 5. listopadu bude v Litomyšli opět otevřen zrekonstruovaný supermarket Albert v ulici Na Bělidlech. V uplynulých dnech na prodejně probíhaly rozsáhlé úpravy, díky kterým se zákazníci mohou těšit na přehlednější uspořádání sortimentu a větší pohodlí při nakupování. Supermarket se představí v moderní podobě a svým zákazníkům nabídne rozšířený sortiment čerstvého zboží a také produkty od regionálních dodavatelů. V den otevření čekají na zákazníky speciální akce a ochutnávky.