• Albert a SPAR spojili své síly, aby se stali ještě lepším místem k nákupu
  1.8.2014 – Albert dnes oznámil, že úspěšně dokončil akvizici společnosti SPAR v České republice.
 • Přerovský hypermarket Albert po rekonstrukci v novém kabátě
  29.7.2014 – Již ve středu 30. července se po rozsáhlé rekonstrukci opět otevře hypermarket Albert v Přerově v Denisově ulici. Svým zákazníkům nabídne široký sortiment čerstvých potravin a zboží od regionálních dodavatelů. S otevřením prodejny budou spojeny také zajímavé akce a ochutnávky produktů vlastních značek obchodního řetězce Albert. Proměna prodejny přispěje zejména k většímu pohodlí při výběru a nákupu potravin či nepotravinových výrobků. Celý koncept hypermarketu je navíc navržen s maximálním ohledem na životní prostředí.
 • Kávomat ve svitavské prodejně Albert vybral již půl milionu na pomoc dětem v regionu
  24.7.2014 – Zákazníci svitavského hypermarketu obchodního řetězce Albert vybrali prostřednictvím kávomatu umístěného na prodejně již půl milionu korun, které Nadační fond Albert rozdělí na podporu nejrůznějších lokálních dobročinných projektů. Zakoupením kávy nebo čaje z charitativního automatu tak lidé pomáhají ke zlepšení situace dětí v jejich regionu.
 • Hypermarket Albert v Jihlavě prošel významnou proměnou
  21.7.2014 – Po rozsáhlé rekonstrukci, která probíhala v uplynulých dnech, se opět otevře hypermarket Albert v Jihlavě. Již ve středu 23. července se zákazníci mohou těšit na rozšířený sortiment čerstvých potravin, lahůdek a nepotravinového zboží nebo na lákavou nabídku produktů od regionálních dodavatelů. To vše Albert nabídne za výhodné ceny. V den otevření je pro zákazníky připraven pestrý program a ochutnávky produktů vlastní značky Albert Quality, BASIC a Řeznický pult. Celý koncept hypermarketu je navíc navržen s maximálním ohledem na životní prostředí.
 • Na výlet se svačinou z Alberta
  17.7.2014 – Prázdniny jsou v plném proudu, stejně jako velké letní dobrodružství s názvem „Prázdniny v jednom kole“. Při sbírání samolepek do stejnojmenné knihy mohou zákazníci Alberta najít jednu z celkem 5 000 rodinných vstupenek na některou z 33 neobjevených památek nebo do jedné ze 14 českých zoologických zahrad. Ke každému výletu však patří také pořádná svačina, aby měla celá rodina energii na další objevování a dobrodružství.
 • Letní stáže v Albertu jsou v plném proudu
  16.7.2014 – Letní stáž je pro studenty ideální příležitostí, jak se naučit nové věci přímo od profesionálů. Získat užitečné pracovní zkušenosti má nyní možnost desítka studentů, která se účastní vysokoškolského programu Summer Internship na centrále a v distribučním centru obchodního řetězce Albert. Během své několikaměsíční práce si studenti osvojí nejen řadu zajímavých dovedností, poznají fungování mezinárodní maloobchodní společnosti, ale také dostanou certifikát. Ten je potvrzením jejich praxe.
 • Hypermarket Albert ve Vsetíně se představí v novém
  8.7.2014 – Již ve středu 9. července přivítá hypermarket Albert v ulici Gen. Klapálka ve Vsetíně své zákazníky ve zcela novém kabátě. Ti se mohou těšit nejen na široký sortiment čerstvého zboží, ale i na řadu kvalitních výrobků od místních dodavatelů, ochutnávky produktů vlastních značek a speciální akce spojené s otevřením. Hypermarket byl v uplynulých dnech zrekonstruován v konceptu navrženém s maximálním ohledem na životní prostředí. Zákazníci mohou také přispět na dobrou věc prostřednictvím kávomatu.
 • Zrekonstruovaný supermarket Albert v Kopřivnici znovu přivítá své zákazníky
  8.7.2014 – Již ve středu 9. července bude v Kopřivnici opět otevřen supermarket Albert. Prodejna v ulici Záhumenní 351/3b se představí v moderní podobě a svým zákazníkům nabídne čerstvé produkty, rozšířený sortiment lahůdek i nepotravinové zboží. V den otevření čekají na zákazníky speciální akce a také ochutnávka produktů vlastní značky Albert Quality a BASIC.