• Finalisté kuchařské soutěže Zdravé 5 ze všech krajů republiky
  21.5.2015 – Týdenní online hlasování veřejnosti o postup týmů do národního finále dětské kuchařské soutěže Zdravé 5 s názvem „Coolinaření s Albertem“ skončilo a známe finalisty reprezentující jednotlivé věkové kategorie a kraje. Týmy v celorepublikovém hlasování na www.zdrava5.cz obdržely v konečném součtu rekordních 346 718 hlasů.
 • Rozpalte gril s šéfem i Albertem
  20.5.2015 – Léto je tady a k němu patří i grilování. Albert je na něj opět perfektně připraven. Nejenže se stal partnerem kulinářského pořadu Rozpal to, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem, ale také připravil speciální nabídku mas na grilování a dalšího potřebného vybavení. Inspiraci na zajímavé recepty pak zákazníci najdou v oblíbeném magazínu Albert v kuchyni.
 • Oblíbené produkty Veggie pokračují, nyní pod značkou Albert
  19.5.2015 – Obchodní řetězec Albert pokračuje v prodeji produktů značky Veggie, které byly dříve k dostání v prodejnách SPAR. Jedná se o výrobky určené zákazníkům se speciálními požadavky na stravování i vyznavačům zdravého životního stylu. Albert tak plní svůj slib zachovat ve své nabídce z prodejen SPAR zboží, které bylo u zákazníků oblíbené. Navíc má Albert v plánu nabídku produktů pod touto značkou ještě rozšířit.
 • „Coolinaření s Albertem“ jde do finále! Hlasujte pro dětské semifinalisty kuchařské soutěže z vašeho kraje!
  14.5.2015 – Projekt Nadačního fondu Albert, jehož součástí je i Zdravá 5, s názvem „Coolinaření s Albertem“ jde do finále! Veřejné hlasování odstartováno! Do soutěže se v základním kole přihlásilo celkem 1 653 dětí, které tvoří 551 tříčlenných týmů z 98 škol z 12 krajů celé České republiky. O postupu těch nejlepších do národního finále rozhodne v online hlasování veřejnost. Hlasujte od 13. do 19. května na www.zdrava5.cz!
 • Vyzbrojte svou kuchyni kvalitními a designovými noži značky Sambonet
  11.5.2015 – Tak jako nemůže být jídlo bez soli, tak se kuchař neobejde bez kvalitního nože. Albert proto přichází s novou sběratelskou kampaní určenou především svým věrným zákazníkům. Během ní mohou za své nákupy získat nože značky Sambonet. Ty se vyznačují mimořádným řemeslným zpracováním, elegancí a především vysokou kvalitou, kterou potvrzuje také 10letá záruka na případné vady zpracování. Kampaň, jejíž tváří se stal Zdeněk Pohlreich, startuje ve všech prodejnách Albert již tuto středu 13. května a potrvá až do 4. srpna.
 • Rekonstruovaný supermarket Albert v Litovli má pro zákazníky nabídku zboží šitou na míru
  4.5.2015 – Supermarket Albert v Litovli v ulici Vítězná se již tuto středu 6. května představí svým zákazníkům ve zcela novém kabátě. Prodejna prošla v uplynulých dnech rozsáhlou rekonstrukcí, díky které zákazníkům nabídne řadu novinek. Najdou zde téměř 7.000 položek včetně produktů od regionálních dodavatelů, rozšířený úsek lahůdek a sortiment kosmetiky. V den otevření čekají na zákazníky speciální akce a ochutnávky.
 • Spotřebitelé označili produkty vlastních značek Albert za nejlepší novinky v roce 2015
  29.4.2015 – Ve čtvrtek 23. dubna 2015 proběhlo na slavnostním galavečeru v pražském divadle Hybernia předání ocenění v programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka pro rok 2015. Produkty vlastních značek Albert získaly nejvyšší ocenění ve třech kategoriích, a to Balené maso, Zmrzliny a Džusy, nektary a ovocné nápoje.
 • Zrekonstruovaný supermarket Albert ve Šternberku ještě lépe naslouchá svým zákazníkům
  28.4.2015 – Již ve středu 29. dubna bude ve Šternberku v ulici Nádražní opět otevřen supermarket Albert. Ten v uplynulých dnech prošel rozsáhlou rekonstrukcí, díky které se zákazníci mohou těšit na řadu novinek. Supermarket se představí v moderní podobě a svým zákazníkům nabídne téměř 7.000 položek včetně produktů od regionálních dodavatelů. V den otevření čekají na zákazníky speciální akce a ochutnávky.