• Zrekonstruovaný supermarket Albert ve Valašském Meziříčí znovu přivítá své zákazníky
  20.4.2015 – Již ve středu 22. dubna bude ve Valašském Meziříčí opět otevřen zrekonstruovaný supermarket Albert v ulici B. Němcové. V uplynulých dnech na prodejně probíhala rozsáhlá rekonstrukce, díky které se zákazníci mohou těšit na řadu novinek. Supermarket se představí v moderní podobě a svým zákazníkům nabídne rozšířený sortiment čerstvého zboží od regionálních dodavatelů a větší komfort při nakupování. V den otevření čekají na zákazníky speciální akce a ochutnávky.
 • Oblíbený magazín Albert v kuchyni nově i pro Android
  16.4.2015 – Magazín Albert v kuchyni, který pro své zákazníky zdarma pravidelně vydává obchodní řetězec Albert, je nyní dostupný v podobě jednoduché aplikace také na zařízeních s operačním systémem Android. Kromě aktuálního čísla magazínu zde uživatelé najdou i archiv starších vydání. Aplikace navíc umožňuje chytré vyhledávání ve více než 2.000 receptech.
 • Albert je na zahradní sezónu opět perfektně připraven
  15.4.2015 – S příchodem jara zahrádkáři začínají shánět sazenice, hnojiva a potřebné nářadí k úpravě svých zahrad. Jen co bude zasazeno, nastane čas na relaxaci při grilování nebo v bazénu. Na všechny tyto fáze jsou v letošním roce prodejny Albert perfektně připraveny. Zahrádkářská sezóna může začít.
 • Fanďulákujte s Albertem a podpořte Českou republiku
  7.4.2015 – Do Alberta dorazili Fanďuláci, malí hrdinové v národních barvách, kteří hrdě fandí Česku. Fanděte Česku spolu s Fanďuláky prostřednictvím nové sběratelské kampaně s názvem „Fandíme Česku“. Ta startuje ve všech 335 prodejnách Albert již tuto středu 8. dubna a potrvá až do 12. května.
 • Více než polovina Čechů nakupuje v nejbližším obchodě, české a čerstvé potraviny táhnou
  1.4.2015 – Lidé s ohledem na své časové možnosti a pohodlí upřednostňují nákup potravin v nejbližším obchodě. Tam vyhledávají zejména čerstvé produkty od regionálních dodavatelů, s jejichž nabídkou jsou spokojeni. Na nákup se vydávají několikrát týdně. Vyplývá to z průzkumu obchodního řetězce Albert.
 • Bylinky jako léčitelky, ale také zdraví prospěšná surovina v kuchyni
  31.3.2015 – Jaro je tady a s ním roste chuť na pěstování bylinek a jejich následné využití v kuchyni. Bylinky se používají nejen v léčitelství, ale čím dál častěji také v kuchyni. Populární je bazalka, petrželka nebo pažitka, stejně jako méně známé druhy - stévie a medvědí česnek. V souvislosti se začátkem bylinkové sezóny nabízí Albert široký sortiment sazenic i bylinek v květináči.
 • Nadační fond Albert věnuje dětem v Olomouckém kraji 298.000 Kč
  30.3.2015 – Nadační fond Albert rozdělí v roce 2015 více jak tři a půl milionu korun na pomoc sociálně znevýhodněným dětem v celé České republice. Finanční prostředky získal z prodeje plastových nákupních tašek na prodejnách Albert a ze speciálních charitativních kávomatů umístěných na prodejní ploše vybraných prodejen Albert. Do Olomouckého kraje poputuje letos celkem 298.000 Kč.
 • Nadační fond Albert podpoří neziskové organizace v Jihomoravském kraji
  30.3.2015 – Nadační fond Albert rozdělí v roce 2015 více jak tři a půl milionu korun na pomoc sociálně znevýhodněným dětem v celé České republice. Finanční prostředky získal z prodeje plastových nákupních tašek na prodejnách Albert a ze speciálních charitativních kávomatů umístěných na prodejní ploše vybraných prodejen Albert. Do Jihomoravského kraje poputuje letos celkem 261.000 Kč.