• Hypermarket Albert v Jihlavě prošel významnou proměnou
  21.7.2014 – Po rozsáhlé rekonstrukci, která probíhala v uplynulých dnech, se opět otevře hypermarket Albert v Jihlavě. Již ve středu 23. července se zákazníci mohou těšit na rozšířený sortiment čerstvých potravin, lahůdek a nepotravinového zboží nebo na lákavou nabídku produktů od regionálních dodavatelů. To vše Albert nabídne za výhodné ceny. V den otevření je pro zákazníky připraven pestrý program a ochutnávky produktů vlastní značky Albert Quality, BASIC a Řeznický pult. Celý koncept hypermarketu je navíc navržen s maximálním ohledem na životní prostředí.
 • Na výlet se svačinou z Alberta
  17.7.2014 – Prázdniny jsou v plném proudu, stejně jako velké letní dobrodružství s názvem „Prázdniny v jednom kole“. Při sbírání samolepek do stejnojmenné knihy mohou zákazníci Alberta najít jednu z celkem 5 000 rodinných vstupenek na některou z 33 neobjevených památek nebo do jedné ze 14 českých zoologických zahrad. Ke každému výletu však patří také pořádná svačina, aby měla celá rodina energii na další objevování a dobrodružství.
 • Letní stáže v Albertu jsou v plném proudu
  16.7.2014 – Letní stáž je pro studenty ideální příležitostí, jak se naučit nové věci přímo od profesionálů. Získat užitečné pracovní zkušenosti má nyní možnost desítka studentů, která se účastní vysokoškolského programu Summer Internship na centrále a v distribučním centru obchodního řetězce Albert. Během své několikaměsíční práce si studenti osvojí nejen řadu zajímavých dovedností, poznají fungování mezinárodní maloobchodní společnosti, ale také dostanou certifikát. Ten je potvrzením jejich praxe.
 • Hypermarket Albert ve Vsetíně se představí v novém
  8.7.2014 – Již ve středu 9. července přivítá hypermarket Albert v ulici Gen. Klapálka ve Vsetíně své zákazníky ve zcela novém kabátě. Ti se mohou těšit nejen na široký sortiment čerstvého zboží, ale i na řadu kvalitních výrobků od místních dodavatelů, ochutnávky produktů vlastních značek a speciální akce spojené s otevřením. Hypermarket byl v uplynulých dnech zrekonstruován v konceptu navrženém s maximálním ohledem na životní prostředí. Zákazníci mohou také přispět na dobrou věc prostřednictvím kávomatu.
 • Zrekonstruovaný supermarket Albert v Kopřivnici znovu přivítá své zákazníky
  8.7.2014 – Již ve středu 9. července bude v Kopřivnici opět otevřen supermarket Albert. Prodejna v ulici Záhumenní 351/3b se představí v moderní podobě a svým zákazníkům nabídne čerstvé produkty, rozšířený sortiment lahůdek i nepotravinové zboží. V den otevření čekají na zákazníky speciální akce a také ochutnávka produktů vlastní značky Albert Quality a BASIC.
 • Albert vloni přispěl k odevzdání více než 10 tun elektrospotřebičů
  1.7.2014 – Čechům se díky zpětnému odběru elektrozařízení podařilo v roce 2013 uspořit téměř 250 MWh elektrické energie, 950 tisíc litrů vody, 17 687 litrů ropy a 4,6 tuny primárních surovin, jak vyplývá z Environmentálního vyúčtování společnosti ASEKOL. Ve velké míře byla také snížena produkce skleníkových plynů a nebezpečného odpadu. Odevzdat vyřazená elektrozařízení ke zpětnému odběru a následné recyklaci je možné také ve vybraných prodejnách Albert. Díky tomu obchodní řetězec významně přispívá k ochraně životního prostředí.
 • Zrekonstruovaný supermarket Albert v Uherském Hradišti znovu přivítá své zákazníky
  30.6.2014 – Již ve středu 2. července bude v Uherském Hradišti opět otevřen zrekonstruovaný supermarket Albert. Prodejna v Štěpnické ulici se představí v moderní podobě a svým zákazníkům nabídne čerstvé produkty, rozšířený sortiment lahůdek i nepotravinové zboží. V den otevření čekají na zákazníky speciální akce a také ochutnávka produktů vlastní značky Albert Quality a BASIC.
 • Ahold obdržel nepravomocné rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže
  27.6.2014 – Zaandam, Nizozemsko – Ahold dnes oznámil, že od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže obdržel dosud nepravomocné rozhodnutí o povolení spojení se společností SPAR v České republice.