• Dětská kuchařská soutěž „Coolinaření s Albertem“
  30.1.2015 – Zdravá 5, vzdělávací projekt Nadačního fondu Albert, právě vyhlásila další ročník celorepublikové dětské talentové soutěže s názvem „Coolinaření s Albertem“. Soutěž je určena žákům základních škol a klientům z dalších zařízení jako jsou dětské domovy nebo nízkoprahové a volnočasové kluby. Jejím smyslem je osvěžit u dětí a mladistvých znalost zásad správné výživy a zároveň podpořit domácí přípravu jednoduchých pokrmů.
 • Jihlavský INTERSPAR se již tuto středu mění na Albert
  26.1.2015 – Již tuto středu 28. ledna bude otevřena prodejna INTERSPAR v jihlavském nákupním centru City Park v nové podobě. V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert prošla především velkou vizuální proměnou, díky níž se zákazníkům představí jako hypermarket Albert. Všem příchozím nabídne široký sortiment čerstvého zboží, oblíbené produkty od regionálních dodavatelů a nižší ceny u tisícovky položek napříč celým sortimentem.
 • INTERSPAR na pražském Zličíně se mění na Albert
  26.1.2015 – Již tuto středu 28. ledna bude otevřena prodejna INTERSPAR v pražském nákupním centu Metropole Zličín v nové podobě a moderním designu. V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert prošla především velkou vizuální proměnou. Díky ní se představí jako hypermarket Albert. Zákazníkům nabídne široký sortiment čerstvého zboží, oblíbené produkty od regionálních dodavatelů a nižší ceny u tisícovky položek.
 • INTERSPAR v Litoměřicích se mění na Albert
  26.1.2015 – Již tuto středu 28. ledna bude otevřena prodejna INTERSPAR v Litoměřicích v ulici Želetická v nové podobě. V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert prošla především velkou vizuální proměnou, díky níž se představí v moderním designu jako hypermarket Albert. Zákazníkům nabídne široký sortiment čerstvého zboží, oblíbené produkty od regionálních dodavatelů a nižší ceny u tisícovky položek napříč všemi sortimenty.
 • Liberecký INTERSPAR se zákazníkům představí jako Albert
  26.1.2015 – V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert prošla prodejna INTERSPAR v Liberci v ulici Budyšínská velkou vizuální proměnou. Již tuto středu 28. ledna se představí v moderním designu jako hypermarket Albert. Zákazníkům nabídne široký sortiment čerstvého zboží, oblíbené produkty od regionálních dodavatelů a nižší ceny u tisícovky položek napříč celým sortimentem.
 • Již tuto středu 28. ledna se otevře zcela nový supermarket Albert v Černošicích
  26.1.2015 – Nová prodejna v Černošicích v ulici Karlštejnská přivítá své zákazníky již ve středu 28. ledna a nabídne jim široký sortiment čerstvých potravin a zboží od lokálních dodavatelů. Celý koncept supermarketu je navržen s maximálním ohledem na úsporu energie a ochranu životního prostředí. S otevřením prodejny budou spojeny zajímavé akce a ochutnávky produktů vlastních značek Albert.
 • Oslavte den zamilovaných s dárky z Alberta
  21.1.2015 – Den svatého Valentýna, který připadá na 14. února, se již pevně zabydlel v českých kalendářích. Už dávno nejde jen o svátek pro mladé zamilované, každoročně jej slaví páry napříč všemi generacemi. Albert proto přichází se speciální valentýnskou nabídkou. Vybrané produkty budou od 11. února za zvýhodněné ceny.
 • INTERSPAR ve Frýdku-Místku se mění na Albert
  19.1.2015 – Již tuto středu 21. ledna bude otevřena prodejna INTERSPAR ve Frýdku-Místku v nové podobě. V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert prošla především velkou vizuální proměnou, díky níž se představí v moderním designu jako hypermarket Albert. Zákazníkům nabídne široký sortiment čerstvého zboží, oblíbené produkty od regionálních dodavatelů a nižší ceny u tisícovky položek napříč všemi sortimenty.