• Společnost Ahold dnes zveřejnila hospodářské výsledky za 4. čtvrtletí a celý rok 2014
  26.2.2015 – Společnost Ahold dnes zveřejnila své finanční výsledky za 4. čtvrtletí a celý rok 2014.
 • Nadační fond Albert pomůže i dětem v Praze
  26.2.2015 – Nadační fond Albert rozdělí v roce 2015 více jak tři a půl milionu korun na pomoc sociálně znevýhodněným dětem v celé České republice. Finanční prostředky získal z prodeje plastových nákupních tašek na prodejnách Albert a ze speciálních charitativních kávomatů umístěných na prodejní ploše vybraných prodejen Albert. Do Prahy poputuje letos celkem 734 000 Kč.
 • Nadační fond Albert pomůže dětem i v Jihočeském kraji
  26.2.2015 – Nadační fond Albert rozdělí v roce 2015 více jak tři a půl milionu korun na pomoc sociálně znevýhodněným dětem v celé České republice. Finanční prostředky získal z prodeje plastových nákupních tašek na prodejnách Albert a ze speciálních charitativních kávomatů umístěných na prodejní ploše vybraných prodejen Albert. Do Jihočeského kraje poputuje letos celkem 255 000 Kč.
 • Nadační fond Albert pomůže dětem i v Královehradeckém kraji
  26.2.2015 – Nadační fond Albert rozdělí v roce 2015 více jak tři a půl milionu korun na pomoc sociálně znevýhodněným dětem v celé České republice. Finanční prostředky získal z prodeje plastových nákupních tašek na prodejnách Albert a ze speciálních charitativních kávomatů umístěných na prodejní ploše vybraných prodejen Albert. Do Královehradeckého kraje poputuje letos celkem 249 935 Kč.
 • Nadační fond Albert pomůže i dětem v Plzeňském kraji
  24.2.2015 – Nadační fond Albert rozdělí v roce 2015 více jak tři a půl milionu korun na pomoc sociálně znevýhodněným dětem v celé České republice. Finanční prostředky získal z prodeje plastových nákupních tašek na prodejnách Albert a ze speciálních charitativních kávomatů umístěných na prodejní ploše vybraných prodejen Albert. Do Plzeňského kraje poputuje letos celkem 133 000 Kč.
 • Již čtvrtý INTERSPAR v Praze se představí jako hypermarket Albert
  23.2.2015 – V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert prošla prodejna INTERSPAR v pražském obchodním centu Europark Šterboholy velkou vizuální proměnou. Již tuto středu 25. února se zákazníkům představí v moderním designu jako hypermarket Albert. Nabídne široký sortiment čerstvého zboží, oblíbené produkty od regionálních dodavatelů a nižší ceny u tisícovky položek napříč všemi sortimenty.
 • Pomeranče a mandarinky hrají u Čechů prim. Sní jich až 12 kg za rok
  23.2.2015 – Exotické ovoce dodá v sychravém období tělu všechny potřebné vitamíny a další ochranné látky důležité pro naše zdraví. Z toho důvodu bychom na něj neměli v zimních měsících zapomínat. Albert proto přináší zákazníkům širokou nabídku tradičních i méně známých citrusových plodů, o které je stále větší zájem. Citrusy jsou navíc mezi Čechy oblíbené, což dokazují i statistiky. Spotřeba mandarinek a pomerančů je totiž hned po jablkách největší. Průměrně jich každý Čech sní ročně až 12 kilogramů. [1]
 • Další INTERSPAR v Mladé Boleslavi se zákazníkům představí jako hypermarket Albert
  23.2.2015 – V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert prošla prodejna INTERSPAR v Mladé Boleslavi v ulici Jičínská velkou vizuální proměnou. Již tuto středu 25. února se tak zákazníkům představí v moderním designu jako hypermarket Albert. Všem příchozím nabídne nejen široký sortiment čerstvého zboží, oblíbené produkty od regionálních dodavatelů a nižší ceny u tisícovky položek napříč všemi sortimenty.