• Češi jsou národem svačinářů. Na výlet si jídlo s sebou balí tři čtvrtiny lidí
  28.7.2016 – Letní měsíce jsou ideálním časem na nejrůznější výlety. Kromě výběru správného místa je třeba myslet i na doplnění energie v podobě jídla. Podle aktuálního průzkumu řetězce Albert si 76 % Čechů bere s sebou na cesty svačinu připravenou z domova. Nejčastěji jde o obložené pečivo, cukrovinku nebo ovoce.
 • Společnost Ahold Delhaize úspěšně dokončila fúzi a vytvořila jednu z největších maloobchodních skupin na světě
  25.7.2016 – Nová společnost zaujme přední postavení v oblasti supermarketů a prodeje přes internet – disponuje 22 předními lokálními značkami a 6 500 obchody v 11 zemích.
 • Ahold postoupil do finále Evropské ceny kvality
  21.7.2016 – Společnost Ahold Czech Republic, která získala již třikrát Národní cenu kvality, postoupila do finále prestižní soutěže EFQM Excellence Award 2016. Hodnotitelé z Evropské nadace pro management kvality, jež ocenění udílí, ocenili především strategii společnosti a odpovědné podnikání. Ahold je vůbec první tuzemskou firmou, která se do evropské úrovně soutěže přihlásila.
 • Češi si oblíbili cherry rajčata. Do nákupních košíků je dávají po celý rok
  20.7.2016 – Sladká a šťavnatá rajčata jsou skvělou volbou pro osvěžení nejen letních pokrmů. Kromě dohadů nad tím, zda jde o ovoce, nebo zeleninu, nás lákají díky širokému využití i nespočtu odrůd. Češi si v posledních letech oblíbili především takzvaná cherry, což potvrzují i prodejní data obchodů Albert. Hitem letošní sezóny jsou cherry rajčata určená speciálně pro grilování.
 • Studenti v programu Summer Internship začali pracovat na reálných projektech
  15.7.2016 – Program Summer Internship v Aholdu letos přilákal desítky studentů vysokých škol. Možnost rozvíjet své znalosti a získat pracovní zkušenost na centrále mezinárodní retailové společnosti nakonec dostalo pět nejlepších. Od června pracují stážisté v rámci devátého ročníku programu na projektech v různých odděleních. Letní stáž potrvá tři měsíce a absolventi na jejím konci získají certifikát.
 • Letní hubnutí se Zdravou 5: 10 tipů, jak ztratit kila a nabrat novou energii
  12.7.2016 – Léto je ideálním obdobím pro úpravu jídelníčku. Teplé počasí a bohatá úroda ovoce i zeleniny doslova nahrává přípravě zdravých a lehkých pokrmů. Stačí malá úprava stravovacích návyků a budete nejen lépe vypadat, ale také naberete energii pro oblíbené aktivity. Deset rad přináší RNDr. Pavel Suchánek a tým FitBee, spolupracovníci programu Zdravá 5 Nadačního fondu Albert.
 • Vylepšený supermarket Albert v Jesenici opět láká zákazníky
  7.7.2016 – Ve středu 6. července se opět otevřel supermarket Albert v Budějovické ulici v Jesenici. Obchod prošel kompletní modernizací a nabízí tak nyní ještě větší komfort při nakupování. Na zákazníky čeká rozšířená nabídka čerstvého zboží i atraktivnější obsluhovaný úsek.
 • Zpátky do školy děti doprovodí oblíbení hrdinové i hračky
  30.6.2016 – Začátek školního roku nebývá lehký pro děti ani rodiče. S novou školní výbavou z obchodů Albert, kde seženete vše potřebné pod jednou střechou, bude o velkou starost méně a nový start o poznání příjemnější. Najdete tady širokou škálu základních psacích pomůcek, kvalitních batohů i různých doplňků. Bez problému a z široké nabídky potřeb si v Albertu letos vyberou také leváci. Hitem zůstávají motivy oblíbených dětských filmů a jejich hrdinů.