• Nová sběratelská kampaň v Albertu nabídne hry pro celou rodinu
  16.1.2017 – Hraní společenských her je v Česku stále populárnější volnočasovou aktivitou. Oblíbená zábava spojuje lidi různých zájmů napříč generacemi. Obchodní řetězec Albert nyní přináší exkluzivní sběratelskou kampaň, v níž mohou zákazníci získat sedm oblíbených her od tradičního výrobce, společnosti Hasbro. Kampaň potrvá od 18. ledna do 28. března 2017.
 • Nový magazín Albert v kuchyni dá více prostoru čtenářům
  11.1.2017 – Oblíbený časopis, který již od roku 2000 přináší inspiraci zákazníkům prodejen Albert, má od ledna novou grafickou podobu i rubriky. Magazín pod vedením nové šéfredaktorky nyní poskytuje větší prostor čtenářům a bude spolupracovat s profesionály v oboru. První číslo v novém kabátě vychází 18. ledna.
 • Čočku si na Nový rok dají jen dvě pětiny Čechů. Tradici drží hlavně vysokoškoláci
  28.12.2016 – Tradiční pokrm v podobě čočky si u nás 1. ledna plánuje připravit 43 % lidí. Dodržování zvyku stoupá s dosaženým vzděláním. Ukázal to aktuální průzkum řetězce Albert. Poptávka po této luštěnině v obchodech před koncem roku tradičně stoupá. Naprostá většina Čechů si novoroční oběd dopřeje doma. Utratit za něj hodláme nejčastěji do 150 korun.
 • Děti utržily při Obchůdcích s Albertem téměř půl milionu korun
  27.12.2016 – V rámci adventních Obchůdků s Albertem se podařilo dětem vybrat rekordní částku přesahující 460 tisíc korun. Zákazníci si zakoupili tisíce originálních vánočních dárků a dekorací od dětí z dětských domovů a dalších organizací. Projekt Nadačního fondu Albert probíhal od 25. listopadu do 20. prosince v téměř 70 obchodech Albert po celé České republice a zapojilo se do něj 66 dětských domovů a neziskových organizací.
 • Povánoční výprodeje začnou v Albertu 27. prosince
  20.12.2016 – Zákazníci hypermarketů Albert se mohou těšit na sezónní výprodeje vybraného sortimentu, které odstartují po vánočních svátcích. Ceny zlevněného zboží začínají na jedné koruně. Slevy se budou celkově týkat až několika tisícovek položek oblečení, spotřebního zboží, kosmetických balíčků nebo cukrovinek.
 • Tradiční čeští kapři budou před obchody Albert v prodeji od 18. prosince
  16.12.2016 – Vánoční kapři z českých chovů se začnou před více než 80 obchody Albert prodávat šest dní před Štědrým dnem. Ceny se letos nebudou výrazně lišit od předchozích let. Přímo v prodejnách Albert pak zákazníci najdou také další druhy ryb i mořské plody, o které je před Vánocemi meziročně čím dál větší zájem.
 • Vánoce Čechům nejvíce voní jehličím, ale také vanilkou a skořicí
  14.12.2016 – Jehličí, vánočka a ryby. Tak Čechům podle aktuálního průzkumu nejvíce voní či chutnají Vánoce. Oblibu koření a ryb v době vánoční sezóny potvrzují i prodejní data obchodního řetězce Albert. V předvánočním období významně roste například poptávka po skořici nebo vanilkovém cukru, kdy se prodá téměř polovina celoročního objemu. Kapr je pak z hlediska poptávky téměř výlučně prosincovou záležitostí.
 • Vánoční stromky budou u obchodů Albert k dostání až do Štědrého dne
  6.12.2016 – Zákazníci budou moci i v letošním roce zakoupit všechny druhy i velikosti vánočních stromků a další doplňkový sortiment přímo u vybraných prodejen Albert po celé republice. Stánky českých dodavatelů budou otevřeny až do 24. prosince. Ceny stromků zůstávají na stejné úrovni jako loni.