• Bez lepku a laktózy, nyní také v Albertu
  23.6.2015 – Obchodní řetězec Albert pokračuje v prodeji produktů značky FreeFrom, které byly dříve k dostání v prodejnách SPAR. Albert tak plní svůj slib zachovat ve své nabídce z prodejen SPAR zboží, které bylo u zákazníků oblíbené. Široká nabídka produktů bez lepku a laktózy značky Albert FreeFrom je určena především zákazníkům s potravinovou intolerancí a také všem, kteří by rádi omezili lepek nebo laktózu ve své stravě.
 • Začátkem července opět začínají letní stáže v Albertu, studenti pod vedením profesionálů startují své projekty
  18.6.2015 – V rámci osmého ročníku letní stáže Summer Internship zahájí více než desítka vybraných studentů práci na přidělených projektech. Pracovat budou přímo na pražské centrále obchodního řetězce Albert. Letní stáž je pro studenty ideální příležitostí, jak se naučit nové věci přímo od profesionálů z retailu ve velké mezinárodní společnosti. Každý účastník získá po úspěšném absolvování stáže certifikát a v případě oboustranné spokojenosti lze spolupráci navázat i v budoucnu.
 • Vybavte se na prázdniny v Albertu
  18.6.2015 – Prázdniny jsou za dveřmi a školáci už přemýšlí, jaká v létě podniknou dobrodružství. Ať už vyrazí s kamarády na tábor, se sourozenci k babičce nebo rodiči na túru do přírody, je potřeba si pořídit pořádnou výbavu. Tu si mohou zakoupit v prodejnách Albert společně se zdravou svačinkou, která se na výletech bude určitě hodit. V horkých letních dnech by navíc děti ani dospělí neměli zapomínat na dodržování pitného režimu.
 • Děti z Moravy a Vysočiny vařily ve finále kuchařské soutěže Nadačního fondu Albert
  16.6.2015 – Moravské finále dětské kuchařské soutěže Zdravé 5, projektu Nadačního fondu Albert, s názvem „Coolinaření s Albertem“ proběhlo v sobotu 13. června v areálu Výstaviště Flora Olomouc. V 5 věkových kategoriích soutěžilo 18 týmů ze 4 moravských krajů a z Vysočiny.
 • Albert u stanice metra Luka se mění, přijďte se přesvědčit
  15.6.2015 – Zrekonstruovaný supermarket Albert u stanice metra Luka se svým zákazníkům slavnostně představí již tuto středu 17. června. Kromě moderního vzhledu sledující trendy na trhu na zákazníky čekají čerstvé kvalitní produkty od regionálních dodavatelů, se kterými Albert intenzivně spolupracuje. Rozšířený sortiment doplní speciální bio produkty pro vegetariány a vegany, které lze v rámci ochutnávek vyzkoušet. Novinkou je 100% garance kvality na celý sortiment potravin, ale i na kosmetiku a drogistické zboží.
 • Domažlický Albert připravil pro zákazníky spoustu novinek
  15.6.2015 – Středa 17. června patří slavnostnímu otevření domažlického supermarketu Albert po rozsáhlé rekonstrukci. Prodejna na náměstí Míru dostala novou moderní podobu, rozšířila sortiment o speciální produkty pro vegetariány a vegany a pokračuje v intenzivní spolupráci s regionálními dodavateli. Díky nim nabízí kvalitní čerstvé produkty za dobré ceny. Nově mohou zákazníci využít 100% garanci kvality na celý sortiment potravinového zboží, ale i na kosmetiku a hygienické potřeby. V den otevření spouští speciální akce, z těch nejzajímavějších např. 30% slevu na ovoce a zeleninu po dobu tří týdnů.
 • Albert přichází se 100% garancí kvality na téměř celý sortiment
  12.6.2015 – Od 10. června nabízí obchodní řetězec Albert svým zákazníkům 100% garanci kvality. V rámci ní chce také ukázat, že za čerstvými produkty a kvalitními službami stojí především jeho dodavatelé a zaměstnanci, kteří svou práci odvádí na maximum, aby splnili přání a požadavky zákazníků. 100% garance kvality se vztahuje na téměř celý sortiment potravin, kosmetiku, drogerii, hygienické produkty i například na krmivo pro zvířata. Garance, která je zaměřena na spokojenost zákazníků se zakoupenými výrobky, není reklamací.
 • Meloun mnoha tváří, již nyní v Albertu
  9.6.2015 – První červnové dny nám pomalu, ale jistě dávkují příchod opravdového léta. Horké dny se sice střídají s oblačnými, ale už teď je nejvyšší čas začít přemýšlet, jak svůj organismus ochladíme v parných prázdninových dnech. Jedním ze symbolů léta je meloun v mnoha podobách, jehož odrůdy jsou již nyní k dostání v obchodním řetězci Albert.