• Zrekonstruovaný Supermarket Albert v Praze Fišerce nabídne nový nákupní zážitek
  25.4.2016 – Od středy 27. dubna bude supermarket v Praze Fišerce vítat své zákazníky ve zcela novém prostředí. Obchod prošel komplexní přestavbou, díky které je nakupování s přehledným uspořádáním sortimentu mnohem pohodlnější.
 • Obchody Albert nabídnou oblečení značky Cherokee
  21.4.2016 – Dětský, dámský i pánský sortiment módní značky Cherokee bude dostupný od letošního podzimu ve více než 80 hypermarketech Albert.
 • Barbora Vanko je novou tiskovou mluvčí společnosti Ahold
  20.4.2016 – Barbora Vanko (27) se stala novou manažerkou externí komunikace a tiskovou mluvčí obchodního řetězce Albert. V této roli se bude starat zejména o posílení pozitivní reputace značky ve vztahu k veřejnosti prostřednictvím médií a novinářů.
 • Albert představuje party servis. Objednejte si občerstvení na oslavu on-line
  31.3.2016 – Teplé jarní počasí a delší dny jsou ideální příležitostí pro pořádání nejrůznějších oslav a posezení. Organizace těchto akcí a především příprava občerstvení bývá pro většinu hostitelů tou méně příjemnou povinností. Obchodní řetězec Albert proto přináší službu party servis. Díky ní si zákazníci mohou vybrat ze široké nabídky chlebíčků, zákusků, obložených mís či nápojů, vše objednat pohodlně přes internet a poté si pohoštění vyzvednout ve vybraných obchodech Albert.
 • České děti podléhají nezdravému trendu „snackování“
  22.3.2016 – Během Světového dne zdraví, který připadá na 7. dubna, si připomínáme, že bychom měli neustále budovat a zlepšovat kvalitu našeho života. Nezdravým životním stylem však žije stále více českých dětí, které si špatné návyky přináší především z rodiny. Ta by jim přitom měla zajišťovat dvě třetiny denní stravy včetně svačiny do školy.
 • Mazanec v hlavní roli. Prodej se na Velikonoce zvýší desetinásobně
  17.3.2016 – Přicházející jaro, hodování a prodloužený víkend, nejen to jsou symboly současných Velikonoc. Svoji popularitu si dodnes zachovala také řada tradic. Velikonoční beránek nebo mazanec má své místo téměř v každé domácnosti, což dokazují i prodejní čísla obchodů Albert. Před Velikonocemi se výrazně zvyšuje poptávka po surovinách na pečení. Prodej čerstvého mazance pak roste až desetinásobně.
 • Udržujte pitný režim s Albertem
  10.3.2016 – Na úterý 22. března připadá každoročně Světový den vody. V obchodech Albert najdou zákazníci široký výběr stolních, pramenitých, kojeneckých i minerálních vod. Podle prodejních dat mají Češi rádi vody s příchutěmi, stále častěji se ale začínají přiklánět k neochuceným variantám. Také v tomto sortimentu se postupně projevuje trend zdravého životního stylu.
 • Hospodářské výsledky 4. čtvrtletí a finanční rok 2015
  3.3.2016 – Společnost Ahold dnes zveřejnila hospodářské výsledky za čtvrté čtvrtletí a za rok 2015