• Téměř tři čtvrtiny školáků mají nejraději okurku, následuje rajče a mrkev
  1.10.2014 – S příchodem podzimních měsíců se zvyšuje riziko chřipky a nachlazení, a proto je důležité se více zaměřit na posilování imunity. Jedním ze způsobů, jak zvýšit obranyschopnost organismu, je pravidelný příjem ovoce a zeleniny. Tyto potraviny navíc představují důležitou součást dětského jídelníčku. Téměř tři čtvrtiny dětí prvního stupně základní školy jí tyto potraviny alespoň jednou denně. Do školy je ke svačině dostávají od svých rodičů minimálně třikrát týdně. Nejvíce si ze zeleniny pochutnají na okurkách, rajčatech a mrkvi, jak vyplývá z průzkumu obchodního řetězce Albert.
 • Příbramský hypermarket Albert se po rekonstrukci představí v novém kabátě
  30.9.2014 – Již ve středu 1. října bude po rozsáhlé rekonstrukci opět otevřen hypermarket Albert v Příbrami v ulici Brodská. Svým zákazníkům nabídne rozšířený sortiment čerstvých potravin a zboží od regionálních dodavatelů. S otevřením prodejny budou spojeny také zajímavé akce a ochutnávky produktů vlastních značek. Proměna prodejny přispěje zejména k většímu pohodlí při výběru a nákupu potravin. Celý koncept hypermarketu je navíc navržen s maximálním ohledem na životní prostředí.
 • Již druhá prodejna SPAR v České Lípě se změnila na Albert
  29.9.2014 – Supermarket SPAR v České Lípě v ulici Děčínská bude již ve středu 1. října otevřen v nové podobě. V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert prošla prodejna především velkou vizuální proměnou. Změní se například rozložení prostoru prodejny a také složení sortimentu, který bude rozšířen o vlastní značky Albert. V den otevření jsou pro zákazníky připraveny speciální akce a ochutnávky.
 • Prodejna SPAR v brněnském OC LETMO se mění na Albert
  29.9.2014 – Již ve středu 1. října bude supermarket SPAR v brněnském obchodním centru LETMO otevřen ve zcela nové podobě. V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert prošla prodejna především vizuální proměnou. Změnilo se rozložení prostoru prodejny a složení sortimentu tak, aby bylo z obou značek zachováno to nejlepší. Zákazníci se mohou těšit na pohodlný nákup za výhodné ceny, produkty od regionálních dodavatelů, širokou nabídku čerstvého zboží a řadu výrobků vlastních značek.
 • Z dalších prodejen SPAR v Praze jsou nyní supermarkety Albert
  23.9.2014 – V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert proběhly úpravy dalších dvou supermarketů SPAR v Praze. Již tuto středu 24. září budou prodejny na Náměstí Míru a v BB Centru Beta představeny zákazníkům jako Alberty. Veškeré úpravy byly provedeny s ohledem na to, aby bylo z obou značek zachováno to nejlepší. Změnilo se především rozložení prostoru prodejny a složení nabídky zboží. Zákazníci se mohou těšit na čerstvý sortiment, oblíbené produkty od regionálních dodavatelů a nově také na řadu výrobků vlastních značek Albert.
 • Ze supermarketu SPAR ve Florentinu v Praze je od dnešního dne Albert
  22.9.2014 – V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert proběhla přeměna supermarketu SPAR v obchodní pasáži Florentinum v Praze. Veškeré úpravy byly provedeny s ohledem na to, aby bylo z obou značek zachováno to nejlepší. Změnilo se především rozložení prostoru prodejny a složení sortimentu. Zákazníci se mohou těšit na čerstvé zboží, oblíbené produkty od regionálních dodavatelů a nově také na řadu výrobků vlastních značek Albert.
 • Supermarket SPAR v Opavě se proměnil v Albert
  16.9.2014 – Již ve středu 17. září bude otevřena prodejna v opavském obchodním centru Breda v nové podobě. V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert prošel supermarket především velkou vizuální proměnou. Na prodejně se změnilo rozložení prostoru prodejny a složení sortimentu tak, aby bylo z obou značek zachováno to nejlepší. Zákazníci se mohou těšit na pohodlný nákup za výhodné ceny, produkty od regionálních dodavatelů, širokou nabídku čerstvého zboží a řadu výrobků vlastních značek.
 • Supermarket SPAR v Teplicích se mění v Albert
  16.9.2014 – Supermarket SPAR v OC Fontána v Teplicích bude již ve středu 17. září otevřen jako Albert. Prodejna prošla velkou vizuální proměnou v souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert. Změnilo se rozložení prostoru prodejny a složení sortimentu s ohledem na to, aby bylo z obou značek zachováno to nejlepší. Zákazníci se mohou těšit na pohodlný nákup za výhodné ceny, produkty od regionálních dodavatelů, širokou nabídku čerstvého zboží a řadu výrobků vlastních značek Albert.