• Tradiční povidla z českých švestek z Alberta
  26.8.2015 – Podzim se blíží a s ním i švestková sezóna. Tyto tmavé ovocné plody lze konzumovat na mnoho způsobů. Hodí se do sladkých koláčů s posypkou či tvarohových knedlíků i slaných pokrmů, kterým dodají nevšední chuť. Tradičním způsobem jejich zpracování je vaření švestkových povidel, tak jako to dělávaly naše babičky.
 • Čerstvé regionální produkty a dobré ceny; to vše nabídne zcela nový supermarket Albert v Brně - Kamechy
  25.8.2015 – Poslední srpnová středa tohoto roku - 26. srpna 2015 - patří slavnostnímu otevření zcela nové prodejny obchodního řetězce Albert v Brně na rohu ulice Říčanská a Vejrostova. Pro zákazníky je připraveno několik tisíc položek, mezi nimi spousta čerstvých produktů od regionálních dodavatelů a výrobky vlastních značek Albert v dobrém poměru kvality a ceny. S otevřením prodejny jsou spojeny ochutnávky a zajímavé akce, např. 30% sleva na veškerý sortiment ovoce a zeleniny.
 • Hospodářské výsledky 2. čtvrtletí a první polovina roku 2015
  20.8.2015 – Společnost Ahold dnes zveřejnila hospodářské výsledky za druhé čtvrtletí a první polovinu roku 2015.
 • Zdravý start školního roku se svačinou z Alberta; nezapomínejte ani na pitný režim
  19.8.2015 – Bez pravidelné svačiny jsou děti ve škole unavené a nemohou se soustředit. Svačina by pro děti měla být nejen chutná, ale také zdravá. Podle průzkumu obchodního řetězce Albert však polovina rodičů přikládá větší váhu tomu, aby svačina dětem chutnala, než jejímu složení a výživové hodnotě. Ty sleduje jen třetina rodičů. Při její přípravě by rodiče neměli zapomínat ani na pitný režim. U poloviny školáků totiž denní příjem tekutin nepřesahuje jeden litr.
 • Supermarket Albert s novou tváří v Brně – Novém Lískovci
  14.8.2015 – Supermarket Albert v ulici Petra Křivky v Brně prošel v uplynulých dnech rekonstrukcí a ve středu 19. srpna opět otvírá své brány zákazníkům. Novinkou je moderní interiér sledující aktuální trendy na trhu i rozšířený sortiment. Kromě bohaté nabídky čerstvých produktů od regionálních dodavatelů jsou k dispozici také oblíbené produkty vlastních značek Albert vyhledávané kvůli dobrému poměru kvality a ceny.
 • Hypermarket Albert v Kroměříži po rekonstrukci opět otevírá
  14.8.2015 – Hypermarket Albert v ulici Kotojedská v Kroměříži již ve středu 19. srpna opět přivítá své zákazníky. Prodejna prošla rozsáhlou rekonstrukcí, díky které může nabídnout ještě lepší místo k nákupu prostřednictvím moderního a přátelského prostředí a širokého výběru produktů nejen od regionálních dodavatelů. Pomalu se také blíží začátek školního roku, a tak je hypermarket Albert v Kroměříži připraven na nápor školáků. Koupí kávy nebo čaje z automatu přímo na prodejní ploše navíc podpoříte místní dětský domov.
 • Albert přichází s další kampaní; limitovanou edicí osmi tradičních českých večerníčků v knižní podobě
  14.8.2015 – Večerníček letos slaví 50. narozeniny. Při této příležitosti se obchodní řetězec Albert spojil s Českou televizí a nakladatelstvím Albatros a připravili společně novou kampaň s názvem „Dětská knihovnička“. Ta obsahuje speciální edici osmi oblíbených českých večerníčků v knižní podobě. Cílem této kampaně je pomoci dětem najít opět cestu ke knihám a ke čtení. Tedy aby děti netrávily čas se svými hrdiny pouze u televizních obrazovek, ale aby s nimi společně prožívaly dobrodružství i v knihách. Kampaň startuje již tuto středu 19. srpna ve všech prodejnách Albert a potrvá až do 22. září.
 • Kvalitní čokoláda po zakousnutí křupne, Oslavte mezinárodní den čokolády s Albertem
  12.8.2015 – Na začátku jsou hořké kakaové boby, které podstoupí složitý proces úpravy předtím, než se přemění v tabulku sladké čokolády. Kvalitní čokoláda ale není jen sladká, v její chuti můžete cítit ovocné, květinové i kořeněné tóny. Navíc obsahuje celou řadu vitamínů a minerálů a povzbuzuje tělo při tvorbě endorfinu, hormonu štěstí. Oslavte s Albertem 13. září Mezinárodní den čokolády a vyberte si jednu z mnoha variant této sladké pochoutky.