Albert Quality patří mezi nejvyhledávanější řady značky Albert, což je dáno širokou nabídkou produktů, jež zastřešuje, ale zejména cenou a kvalitou, kterou nabízejí. V produktech s označením Albert Quality dostanou zákazníci zboží kvalitativně srovnatelné s výrobky ze specializovaných prodejen, jako jsou například masny nebo pekařství, ovšem za daleko přijatelnější cenu.

Veškeré produkty Albert Quality jsou podrobeny přísným senzorickým kontrolám, které zaručují, že se k zákazníkovi dostane zboží kvalitní, čerstvé a chuťově i aromaticky dokonalé.

 

Albert Quality = vysoce kvalitní produkty srovnatelné se značkovými výrobky při nabídce přijatelnější ceny  

 

Jaké výrobky najdete v nové řadě?

Tuto značku naleznete mezi pečivem, masem, hotovými jídly, ovocem a zeleninou, v úseku mléčných výrobků, mezi mraženými potravinami, nápoji, v drogistickém zboží atd. Jako zástupce řady lze uvést například Albert Quality poličan, který byl v nezávislém testu časopisu dTest (7/2013), hodnotícím mnoho kritérií, vyhodnocen jako jeden z nejlepších, podíl masa měl v konkurenci ostatních hodnocených poličanů dokonce nejvyšší. Podle odborníků je výroba tohoto typu salámu tak náročná, že ji jsou schopni zvládnout pouze skuteční mistři v oboru. Na poličanu Albert Quality je tak vidět, že tato řada nabízí zákazníkům skutečně top kvalitu v dané kategorii.

Dalším příkladem může být Salát MIX extra, který nezávislý test MF Dnes (16. 8. 2013) pochválil za zanedbatelný obsah pesticidů, nízký obsah dusičnanů nebo nejlepší mikrobiologický obraz ze všech testovaných salátů. U konkurence rovněž není zcela obvyklé uvedení tak podrobných informací, jako je poměr jednotlivých salátů, popis a uvedení výživových hodnot obsažené zeleniny a dokonce její vyobrazení.

Proč shánět jednotlivé výrobky v mnoha specializovaných prodejnách, když má pro vás Albert širokou nabídku zboží srovnatelné kvality za příznivější cenu?