Zkuste štěstí a zúčastněte se velké spotřebitelské soutěže nazvané „Střihněte si naše výhry!“, kterou organizuje Státní zemědělský intervenční fond. Hlavními cenami jsou např. jízdní kola, kuchyňské roboty anebo poukaz na prodloužený rodinný víkend. Zní to lákavě a ještě příjemnější je zjištění, že pro účast v soutěži stačí jenom kupovat kvalitní a chutné potraviny.

 

Jak na to?

Navštivte webový portál akademiekvality.cz, kde si stáhněte a vytiskněte herní kartu s třiceti volnými políčky. Do nich vystřihněte a nalepte loga kvality z vašich výrobků, které vám chutnají a máte je s rodinou rádi. Vyplněnou kartičku poté zašlete na adresu uvedenou na webu. Soutěž probíhá do 1. ledna 2017.

 

Co mohu vyhrát?

Kromě hlavních cen na vás čekají týdenní výhry – každá v hodnotě 5.000 Kč. Navíc prvních 70 000 účastníků obdrží menší dárek do kuchyně. Detailní pravidla včetně herní karty najdete na akademiekvality.cz.

Hlavní výhry jsou:

  • 5x jízdní kolo Author s brašnou nebo košem na nákup kvalitních potravin
  • 2x kuchyňský robot Eta v hodnotě 10 000 Kč
  • 2x poukaz na nákup elektrospotřebičů dle vlastního výběru za 10 000 Kč
  • 1x poukaz na prodloužený rodinný víkendový pobyt na farmě rodiny Němcovy

 

Která loga jsou soutěžní?

Mezi soutěžní značky kvality patří Regionální potravina, Klasa, Chráněné označení (ZTS, CHZO, CHOP), Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou, BIO Produkt ekologického zemědělství a Evropské značení ekologické produkce. Loga těchto značek najdete na mnoha výrobcích a jsou zárukou kvality. Usnadňují nám tak orientaci v nepřeberném množství produktů, které se nachází v obchodech. Tím, že si koupíme nějaký výrobek s některým či vícero uvedenými logy, máme jistotu, že je opravdu kvalitní.